ETHICSPORT TESTOGEN

 
 

ETHICSPORT
TESTOGEN

Producent: 

Opakowanie: 72 g
( 60 tabletek x 1200 mg )

 

Kod produktu: ES040

 

TESTOGEN® to produkt dla sportowców, który zawiera polikosanol (Biocosanol™), cynk, witaminę C, magnez, Tribulus Terrestris i naturalne polifenole.

Tribulus Terrestris jest naturalnym stymulantem testosteronu ze względu na zawartość saponin steroidowych.

Policosanole, cynk i witamina C mają silne działanie antyoksydacyjne. Cynk ma wpływ na utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu.

Octakosanol  (jeden z polikosanoli Biocosanol ™) pomaga osiągnąć wysoki poziom wytrzymałości, sprzyja optymalnemu wykorzystaniu tlenu w     komórkach (patent USA 3031376, 24 kwietnia 1962 r.) .

Według fachowej literatury ViNitrox TM (mieszanina polifenoli) sprzyja fizjologicznemu powstawaniu tlenku azotu (NO) w naczyniach krwionośnych, przyczyniając się w    ten sposób do optymalnego ich rozszerzenia (pomaga osiągnąć maksymalną wydajność tlenową).
TESTOGEN® jest doskonałym produktem dla osób uporawiających sporty o wysokiej intensywności lub wymagających ćwiczeń wytrzymałościowych, szczególnie w okresach zwiększonego obciążenia fizycznego.Produkt nie zawiera glutenu, dlatego jest odpowiedni także dla osób cierpiących na celiakię lub nietolerancję glutenu.

Informacje ogólne: Testosteron jest hormonem produkowanym naturalnie w ludzkim ciele, który ma zasadniczy wpływ na produkcję białka z aminokwasów w komórkach mięśniowych (protosyntezę), tworząc w ten sposób poczucie dobrego samopoczucia i większej sprawności fizycznej. Wytwarzanie tlenku azotu  jest pierwszym krokiem w rozszerzeniu naczyń krwionośnych. W codziennym treningu trudno jest utrzymać optymalną produkcję tlenku azotu.

TESTOGEN®  polecany jest osobom, które chcą zwiększyć swoją wytrzymałość, zmniejszyć zmęczenie i wyczerpanie organizmu, osobom które są wyczerpane fizycznie i psychicznie. Produkt pomaga zwalczyć stres oksydacyjny. Poprawia samopoczucie i sprawność fizyczną.

Sposób użycia: zaleca się przyjmować 2 tabletki na dobę przez okres 2-3 miesięcy. Należy robić przerwy 20-30 dniowe pomiędzy cyklami przyjmowania.

Skład: Tribulus Terrestris (mielon jagoda) suszony ekstrakt z 60% saponin; celuloza mikrokrystaliczna, tlenek magnezu, ViNitrox ™ (wysuszony ekstrakt z pestek winogron, domowy ekstrakt z suszonych owoców jabłoni) z 95% polifenoli, glukonian cynku, Witamina C (kwas askorbinowy, stabilizator: etyloceluloza), środki przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, stearynian magnezu; środki powlekające czynne: hydroksypropylometyloceluloza, glikol polietylenowy, talk, Biocosanol™ (wysuszony ekstrakt z trzciny cukrowej) 90% polikozanole, Witamina B6 (pirydoksyna HCL-chlorowodorek pirydoksyny), barwniki: E171, E172.

 

 

RWS: Referencyjna Wartość Spożycia dla osoby dorosłej zgodnie z rozporządzeniem  NR 1169/2011

Ostrzeżenie: suplementy diety nie mogą zastąpić zrównoważonej diety i zdrowego stylu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Przechowywać z dala od dzieci, w suchym i chłodnym miejscu.

 

 

POWRÓT